علت برخی اختلاف ها در فهرست مدیران شرکت های تابع وزارت کار

0
1

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین روز انتشار فهرست نام مدیران شرکت های تابع، پس از اعلام دلیل بروز برخی اختلاف ها، سراغ اعضای هلدینگ «آتیه صبا» و «صبا جهاد» رفت و نام آنان را منتشر کرد.
نخستین فهرست اعضای هیات مدیره برخی شرکت های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر دوشنبه روی پایگاه اطلاع رسانی وزارتخانه قرار گرفت.
در اطلاعیه ای که امروز صادر شده، آمده است: امکان بروز کاستی در ارسال اطلاعات از سوی شرکت‌های تابع وجود دارد اما با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ساختاری هماهنگ میان ستاد و شرکت‌های تابع برای کاهش خطا و اطمینان از فرایند دریافت و انتشار اطلاعات تشکیل شده است.
بر پایه این اطلاعیه «وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر مسیر بی برگشت شفافیت در این وزارتخانه تاکید دارد».
«محمد شریعتمداری» که پنجم آبان برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت، وعده داده بود نام همه اعضای هیات مدیره شرکت های تابع این وزارتخانه از جمله شستا و صندوق های بازنشستگی را با هدف شفاف سازی منتشر می کند.
این فهرست شامل ۱۲۰۰ نفر می شود که در حدود ۵۵۰ شرکت زیرمجموعه این وزارتخانه فعالیت می کنند.
در نخستین روز، ۱۷ پوشه از این شرکت ها در تارنمای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بارگذاری شد.
این نام ها روی تارنمای وزارتخانه به نشانی https://www.mcls.gov.ir/fa/list در دسترس است.
این فهرست در حال به روزرسانی و تکمیل است.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صاحبنظران، کنشگران مدنی، سیاسی، رسانه‌ای و مردم دعوت کرد نظر پیشنهادی خود را برای تداوم این مسیر از طریق رایانامه به نشانی info@mcls.gov.ir یا صفحه اینستاگرام به نشانی https://www.instagram.com/mcls.gov.ir با این وزارتخانه در میان گذارند.

اقتصام*۶۹۸۴*۹۴۵۴*۱۹۶۱*

انتهای پیام /*

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید