صحبت‌های براری و برخواه علیه یکدیگر، شیرینی سومی جهان را تلخ کرد/ زمانی که سرمربی تیم ملی بودم این بی‌اخلاقی‌ها را تجربه کردم

0
13

محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص موضع‌گیری‌هایی که محمدرضا براری و محمدحسین برخواه علیه یکدیگر انجام دادند، اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر بی‌اخلاقی‌هایی در حال رخ دادن است و با توجه به این که خودم هم سرمربی تیم ملی بودم از این دست بی‌اخلاقی‌ها را خودم هم تجربه کرده‌ام.

وی ادامه داد: بدون شک این بی‌اخلاقی‌ها باعث سرخوردگی می‌شود. ما استعلامی که از کادر فنی گرفتیم این بود که وقتی براری حرکت اول خود را نتوانست با موفقیت انجام دهد حرکت دوم او اهمیت زیادی پیدا کرد و به همین خاطر برخواه برای این که تمرکز براری را بالا ببرد، ضربه‌ای به صورت او زد که همین مسئله بعث ایجاد مشکل در گوش برار می شود اما آنچه مسلم است کار برخواه غیر عمد بوده است.

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری تصریح کرد: پس از این که تیم ملی به ایران برگشت من کارهای اداری مربوط به مراحل پزشکی براری را انجام و او را به فدراسیون پزشکی ورزشی انجام دادم. این هم که گفته شده برخواه پیگیری این موضوع نبوده. واقعا سرمربی تیم ملی وظیفه‌ای در این خصوص ندارد. صحبتی که پزشک معالج با براری داشته این بوده که شنوایی وی ده تا پانزده درصد کاهش پیدا کرده اما صحبتی که من با مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی انجام دادم این بود که پارگی پرده گوش وی پس از چند روز ترمیم می‌شود و پس از آن باید تست شنوایی گرفته شود.

بیرانوند در مورد این که کمیته انضباطی فدراسیون قصد ندارد براری را به خاطر مصاحبه‌های تند علیه سرمربی تیم ملی فر بخواند، خاطرنشان کرد: در این خصوص تصمیم‌گیری پیگیری خواهیم کرد. متاسفانه این بی‌اخلاقی‌ها باعث می‌شود کسی سومی تیم ملی را در مسابقات جهانی عنوان نکند و صحبت‌های این دو علیه یکدیگر شیرینی این مقام را از بین برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید