کدام قسمت‌های جاده منتهی به شمال یک‌طرفه می‌شود؟

0
6

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) ۳۰ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۵ آذرماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان به اجرا درخواهد آمد.

وی تصریح کرد: به همین منظور تردد موتور سیکلت به جز موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر امروز (چهارشنبه) ۳۰ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۵ آبان ماه از محورهای”کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه” و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه دوم آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی یادآورشد: در محور هراز نیز ترددتمامی تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲ بامداد روز چهارشنبه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و  جمعه ۱ و ۲ آذرماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲ بامداد روز یک شنبه ۴ آذرماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۶ بعد از ظهر روز دوشنبه ۵ آذرماه از این محور ممنوع است.

قدمی، ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعداز ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام ماموران مستقر در محل ، از “آب اسک به رودهن” (محدوده مشاء)  به صورت یک طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعدازظهر تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه ۵ آذرماه از رودهن به سمت آمل، خاطر نشان کرد: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام ماموران مستقر در محل از آب اسک به رود هن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی از محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه خبر داد و گفت : در محور تهران- فیروزکوه- قائم شهر و بالعکس، تردد تمامی تریلی ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۴ آذرماه در این ممنوع است.
انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید