اگر شرایط باشد در تورنمنت خارجی شرکت می‌کنیم/ انتخابات فدراسیون کشتی حساسیت خاصی دارد

0
8

حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص برگزاری مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان به میزبانی اردبیل اظهار داشت: مسابقات در این دوره با بالاترین و بهترین سطح ممکن برگزار شد و رقابت‌ها مهیج بود. این مسابقات با حضور مدال‌آوران جهانی برگزار شد. ترکیه با تیم اصلی خود آمده بود و روسیه هم تمام توان خود را در مسابقات به کار گرفته بود.

وی در مورد عملکرد تیم بیمه رازی در این مسابقات خاطرنشان کرد: ما شرایط خوبی داشتیم و طبق برنامه‌ای که داریم هر روز بهتر می‌شویم. خدا را شکر با همت کادر فنی و همه اعضای تیم توانستیم جام قهرمانی را در ایران نگه داریم  که این افتخار بزرگی است.

مربی تیم کشتی بیمه رازی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی، تاکید کرد: انتخابات کشتی حساسیت‌های خاص خودش را دارد. اعضای مجمع فدراسیون کشتی با اشرافی که به کاندیدا‌ها دارند امیدوارم بهترین فرد را به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب کنند.

رنگرز در خصوص اینکه تیم بیمه رازی در تورنمنتی خارجی شرکت می‌کند، گفت: مذاکرات اولیه صورت گرفته و اگر شرایط فراهم باشد در تورنمت هم شرکت می‌کنیم.

وی در پایان درباره حضور بنا کنار تیم بیمه رازی در مسابقات جام باشگاه‌های جهان تصریح کرد: جا دارد از آقای بنا برای حضورشان تشکر کنم. حضور او برای تیم خیلی مفید بود و به کادر فنی کمک زیادی کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید