عملیات امداد برف و کولاک در ۱۲ استان ادامه دارد

0
3

شاهین فتحی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، درباره انجام عملیات امدادرسانی به متاثران از برف و کولاک در ۱۲ ساعت گذشته، اظهار داشت: امدادگران و نجاتگران هلال احمر در حال امدادرسانی هلال احمر به هموطنان و مسافران زمستانی هستند.
وی با بیان اینکه ۵۲ تیم عملیاتی متشکل از ۱۸۰ امدادگر در ۲۹ مسیر کوهستانی در حال امدادرسانی به سر می برند، ادامه داد: ۶۳۵ نفر از هموطنان در این مسیرها امدادرسانی شدند و ۹۱ دستگاه خودرو نیز از میان جاده های برفی رهاسازی شد.
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اضافه کرد: همچنین در ۱۲ ساعت گذشته ۲۲ نفر از در راه ماندگان برف و کولاک در پایگاه های امداد و نجات اسکان اضطراری و موقت یافتند.
فتحی از هموطنان خواست در صورت نیاز به کمک و قرار گرفتن در شرایط اضطراری عمومی انواع حوادث طبیعی، غیر طبیعی و انسان ساخت حتی بدون داشتن سیم کارت در تلفن همراه با شماره ۱۱۲ هلال احمر تماس بگیرند.
وی همچنین از توزیع ۳۸ بسته غذایی،٣٠ تخته پتو، ٨٠ بطری آب معدنی، ۸۰ بسته بیسکوییت، ۱۸۰ قرص نان و ۱۰ کیلوگرم خرما خبر داد و گفت: عملیات امدادرسانی به هموطنان و مسافران زمستانی با جدیت ادامه دارد.
اجتمام *۷۰۲۹ * ۳۰۶۳

انتهای پیام /*

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید