اندیشمند یهودی:هولوکاست ابزار ادامه اشغالگری اسراییل است

0
3

به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، کوهین در همایش ‘ هولوکاست و برنامه صهیونیست ها ‘ در رباط پایتخت مغرب افزود : اسرائیل سال ها در پوشش و سایه هولوکاست به سرکوب ملت فلسطین پرداخته است.
اندیشمند یهودی مغربی با اشاره به اینکه اسرائیل می کوشد تا با استفاده از این موضوع همواره نشان دهد، رژیم درحال تهدید است، خاطرنشان کرد: دولت ها در اسرائیل در سطح داخلی از هولوکاست برای گسترش ترس، خشونت و آماده بودن همیشگی آنان برای جنگ سوء استفاده می کنند.
کوهین اضافه کرد : اسرائیل ادعا دارد که به دنبال امنیت است به همین بهانه بلندی های جولان (سوریه) و دیگر اراضی کشورهای عربی را تحت اشغال و کنترل داشته باشد و تلاش می کند که دیپلمات های خارجی را در این خصوص متقاعد کند.
وی گفت: رزیم صهیونیستی پس از تصویب قانون تحریم کالاهای ساخت اسرائیل، با جنگ تبلیغاتی این قانون را اقدامی از سوی پیروان تفکر و جریان نازیسم دانسته که درصدد تحریم بازرگانان یهودی هستند و تلاشی دوباره برای به راه افتادن هولوکاست دیگر خوانده و همین امر موجب تعدیل در اقدام بخشی از این کشورها برای تحریم کالاهای اسرائیلی شد.
این اندیشمند مخالف سیاست های آپارتاید رژیم صهیونیستی تصریح کرد: لابی های صهیونیست تلاش می کنند که هولوکاست را یک واقعه تاریخی معرفی کنند که هیچ گونه تردیدی در آن راهی ندارد، آنها همچنین می کوشند، مانع از هرگونه تحقیقی در این موضوع شوند.
وی افزود: آنها از به کاربردن هولوکاست در مورد کشتار بومیان آمریکایی و آفریقایی هایی که مورد ستم قرار گرفتند، خودداری می کنند و با تمام ابزارهای لازم درصدد هستند که این اصطلاح فقط برای یهود استفاده شود.
وی تاکید کرد:هولوکاست های مختلفی وجود دارد و این مساله تنها مختص به یهود نیست.
کوهین در پایان گفت: اسرائیل به دنبال صلح نیست، چرا که بر سیستمی استوار است که نمی تواند سلاح را کنار بگذارد.
شبس**۹۳۶۳**۱۴۸۸

انتهای پیام /*

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید