سرنک: استقبال مردم اندیمشک از جام تختی برای من غیر منتظره بود

0
0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزای میزان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، استانیسلاو سرنک داور المپیکی از کشور اسلوونی و نماینده اتحادیه جهانی کشتی در سی‌و‌نهمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی‌، اظهار داشت: رقابت‌های جام تختی از اعتبار بالایی برخوردار است و سطح این رقابت‌ها با حضور کشتی‌گیران مطرح بالا بود و این موضوع باعث شد مسابقات زیبایی را شاهد باشیم.

وی در مورد شرایط میزبانی این مسابقات افزود: اندیمشک میزبان خوبی برای این مسابقات بود و همه چیز به شکل مناسبی انجام شد. مردم اندیمشک استقبال خوبی از این رقابت‌ها کردند که این مورد برای من غیرمنتظره بود.

وی افزود: تاکنون به بسیاری از کشور‌های دنیا سفر کردم اما باید بگویم که مردم ایران و اندیمشک در نوع خود قابل تحسین هستند و باید قدر این تماشاگر علاقه‌مند را دانست.

داور المپیکی کشتی گفت: سومین باری است که به ایران آمدم و معتقدم مردم ایران بسیار پرشور هستند؛ خوشحالم در ورزشگاهی قرار دارم که با برگزاری این مسابقات افتتاح شده است.

سی‌و‌نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی‌گیرانی از ۸ کشور خارجی و کشتی‌گیران مطرح کشورمان روز‌های ۴ و ۵ بهمن در سالن شهید سروندی اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران به عنوان قهرمانی رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید