ششمین یادواره ۱۳۸ شهید سازمان اتکا برگزار شد

0
1

رئیس عقیدتی سیاسی سازمان اتکا گفت: اگر فرهنگ شهادت در جامعه ترویج شود فداکاری و ایثار در مردم نهادینه می‌شود و انسان به جایی می‌رسد که برای دفاع از ارزش‌ها از جان خود می‌گذرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی، دوشنبه، ۱۵ بهمن در ششمین یادواره ۱۳۸ شهید سازمان اتکا که در مجموعه فرهنگی ایثار کردان برگزار شد، اظهار کرد: شهدا فرزندان حضرت زهرا (س) هستند، شهدا انقلاب را به ثمر رساندند و ما امروز بر سرسفره شهدا نشسته‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه اقتدار و عظمت امروز کشور مدیون خون شهداست، گفت: شهادت شهدا اسلام را رونق بخشید و جامعه ما را از تاریکی و سیاهی نجات داد، شهادت شهدا روشنگری مردم را رقم زد و توطئه دشمنان نظام و اسلام را خنثی کرد. شهادت عالی‌ترین کرامت انسانی است و بالاتر از شهادت مقامی نیست، جایگاه شهادت چنان است که همه اولیا و انبیا الهی در دعاهایشان رسیدن به مقام شهادت را آرزو کرده‌اند.

وی در پایان بر ترویج فرهنگ شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: اگر فرهنگ شهادت در جامعه ترویج شود فداکاری و ایثار در مردم نهادینه می‌شود و انسان به جایی می‌رسد که برای دفاع از ارزش‌ها از جان خود می‌گذرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید