دیدار مسئولان صندوق حمایت از قهرمانان با استاد سید محمد خادم

0
2

مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به همراه رئیس هیأت مدیره و همچنین مدیر واحد حمایتی این صندوق با حضور در منزل سید محمد خادم حقیقت از پدر معنوی کشتی ایران عیادت کردند.

به گزارش ایسنا، عصر روز (دوشنبه) سید مصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق به همراه سید جواد موسوی رئیس هیأت مدیره و همچنین شاکری مدیر واحد حمایتی و کارمندان صندوق با حضور در منزل سید محمد خادم حقیقت پیشکسوت خوشنام کشتی ایران از وی عیادت کردند.

مدیرعامل صندوق با تأکید بر اینکه قهرمانان و پیشکسوتان شأن و منزلت کشورمان را در دنیا ارتقا بخشیده اند، اضافه کرد: حالا که شما از ورزش قهرمانی فاصله گرفته اید وظیفه ماست که حرمتتان را نگه داریم و شما را به نسل جوان معرفی کنیم.

‎وی افزود: الحمدالله شما با سابقه درخشانی که دارید هم معلم نسل ما هستید و هم میراث بزرگ فرهنگی که باید قدردانتان باشیم. میراث فرهنگی فقط میراث مکتوب و ابنیه تاریخی نیست شما قهرمانان میراث بزرگ تاریخی هستید.

مدیرعامل صندوق حمایت گفت: خوشحالیم افرادی مثل شما در این کشور نفس می کشند و ما هم در خدمت نسل شما و نسل‌های بعد از شما هستیم و تلاش می‌کنیم خاطرات شما را جاودانه و تصویری پر شکوه از شما که خالق صحنه‌های ناب در آوردگاه‌های المپیک و جهانی هستید به نسل نو ارائه بدهیم.

‎ابطحی ادامه داد: ما در صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان درصددیم فصل نوینی از حرمت گذاری و خدمت به پیشکسوتان را ارائه بدهیم و نشاط، سرزندگی و ارتقا وضعیت رفاهی آنها را وجه همت خود قرار بدهیم.

وی در پایان گفت: ما به اندازه خودمان در خدمت شما هستیم و تلاش می‌کنیم هرآنچه که در گذشته به هر دلیلی اتفاق نیفتاده در آینده ان‌شاءالله اتفاق بیفتد و رضایت شما و امثال شما که سال‌ها لبخند را بر لبان مردم ایران نشانده اید فراهم کنیم و لبخند را به لبان شما برگردایم.

خادم حقیقت نیز با قدردانی از حضور مسئولان صندوق پاسخ داد: شما سابقه خوبی دارید و پستی را قبول کرده اید که در وجودتان این کار هست. قهرمانان زیادی مشکل دارند اما خیلی از آنها خجالت می کشند مشکل خود را بیان کنند. خوشبختانه امروز افرادی که مثل شما باشخصیت هستند دنبال کار این افراد هستند و این مایه خرسندی است. این کار خداپسندانه است.‎ کسانی که برای مملکت افتخارآفرینی می‌کنند مشکلات زیادی دارند.

‎این پیشکسوت کشتی یادآور شد: چند وقت قبل تقدیرنامه‌ای از طرف وزیر ورزش برای من ارسال شد که بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و خوشحال شدم ‎از اینکه چنین کسانی در مملکت هستند که حواسشان به همه چیز و همه کس هست. قبول مسئولیت در حوزه ورزش کار مهمی است که شما بار سنگین آن را پذیرفتید. از خدا می‌خواهم که همه شما در کارتان موفق باشید چون فکر آبروی مملکت تان هستید. تشکر و سلام من را به آقای وزیر هم برسانید.
 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید