پایان مسابقات دوومیدانی داخل سالن کشور / کفایتی، ناصری و صدیق قهرمان شدند

0
10

مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور با قهرمانی برزی، درزاده، صدیق، ناصری، فلاح و کفایتی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، روز دوم و پایانی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی مردان کشور امروز در آفتاب انقلاب برگزار شد. امین برزی با رکورد ۸.۰۶ ثانیه در دوی ۶۰ متر، عبدالرحیم درزاده با رکورد ۱:۵۳.۲۸ دقیقه در دوی ۸۰۰ متر، وحید صدیق با رکورد ۷.۴۱ متر در پرش طول، جلیل ناصری با رکورد ۸:۱۵.۱۸ در دوی ۳ هزار متر، تیم آذربایجان شرقی با رکورد ۳:۲۲.۴۰ دقیقه در دوی ۴ در ۴۰۰ متر، حسین فلاح با رکورد ۴.۳۰ در پرش با نیزه، رضا کفایتی با ۴۴۹۵ امتیاز در هفتگانه به عنوان قهرمانی رسیدند.
تیم مازندران با ۴ طلا و یک برنز، ایللم با دو طلا و دو نقره و تهران الف با ۲ طلا، یک نقره و ۲ برنز در رده‌های اول تا سوم ایستادند.
نتایج کامل روز دوم به شرح زیر است.

* دوی ۶۰ متر

۱- امین برزی – اصفهان – ۸.۰۶
۲- رضا بحرینی – اصفهان -۸.۲۹
۳- مهدی پیر جهان – آذربایجان شرقی – ۸.۳۴
۴- علی سلامتیان – قم – ۸.۴۴
۵- علی قنبری – کرمانشاه – ۸.۵۷
۶- مهدی دولت آبادی – تهران (ب) – ۸.۷۰
۷- محمد حسین رفیعی- تهران ب – ۸.۸۳
۸- امین جلوای – خوزستان – ۹.۰۳

* دوی ۸۰۰ متر

۱- عبدالرحیم در زاده – سیستان و بلوچستان – ۱:۵۳.۲۸
۲- پژمان یارولی- کرمانشاه – ۱:۵۳.۴۹
۳- امید امیریان – سیستان و بلوچستان- ۱:۵۳.۹۷
۴- محمدرضا بیگی- سمنان- ۱:۵۶.۰۴
۵- صادق مظاهری – آذربایجان غربی- ۱:۵۶.۴۰
۶- مهدی جعفری – چهارمحال و بختیاری ۱:۵۶.۹۸
۷- علیرضا حاج هاشمی – منتخبین نوجوانان -۱:۵۹.۹۵
۸- علی سعادت مهر- مرکزی – ۲:۰۰.۲۲

* پرش طول

۱- وحید صدیق – مازندران – ۷.۴۱
۲- سبحان طاهر خانی- تهران الف – ۷.۳۶
۳- محمد قائد زاده – بوشهر – ۷.۲۲
۴- علیرضا خالدی – خوزستان – ۷.۲۲
۵- سید هادی مداحی – گلستان – ۷.۱۶
۶- حسین بیزار- تهران الف – ۷.۱۴
۷- محمدرضا بهروزی – مرکزی – ۷.۰۹
۸- مرتضی عباس پور – خوزستان – ۶.۹۵

* دوی ۳۰۰۰ متر

۱- جلیل ناصری- ایلام – ۸:۱۵.۱۸
۲- خلیل ناصری- ایلام – ۸:۱۹.۱۸
۳- سید امیر زمان پور – همدان- ۸:۲۳.۰۶
۴- امیر حسین برزویی – لرستان – ۸:۵۴.۰۰
۵- اسماعیل قادری – البرز- ۸:۵۴.۹۰
۶- یاسین رجبی – مرکزی – ۹:۰۴.۴۲
۷- امیر مهدی سهرابی- کهگیلویه و بویر احمد – ۹:۰۵.۵۳
۸- مهدی علیزاده – تهران (الف) – ۹:۱۲.۷۹

* ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱- آذربایجان شرقی – ۳:۲۲.۴۰
۲- قم – ۳:۲۴.۶۷

* پرش بانیزه
۱- حسین فلاح – تهران الف – ۴.۳۰
۲- محمدعلی زابلی – ایلام – ۴.۱۰
۳- سجاد احمدی – تهران الف – ۴.۰۰

* هفتگانه
۱- رضا کفایتی – تهران الف – ۴۴۹۵
۲- رضا دودانگه – قزوین – ۴۴۷۰
۳- مهدی شاهپسند – همدان – ۴۳۹۲
۴- مصطفی جمشیدزهی – یزد – ۴۲۸۱
۵- علی محبی – فارس – ۴۰۰۳
۶- عباس نیک باف – لرستان – ۳۷۹۰
۷- علی اصغر شایسته فر – تهران ب – ۳۴۲۴
۸- یاشار وقار – اردبیل – ۳۴۳۵

* نتیجه تیمی
۱- مازندران – ۴ طلا، ۱ برنز
۲- ایلام – ۲ طلا، ۲ نقره
۳- تهران الف – ۲ طلا، ۱ نقره، ۲ برنز
۴- اصفهان – ۱ طلا، ۲ نقره
۵- آذربایجان شرقی، ۱ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز
۶- سیستان و بلوچستان – ۱ طلا، ۱ برنز
۷- اردبیل – ۱ طلا
۷- کیش – ۱ طلا
۹- قم – ۳ نقره، ۱ برنز

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید