نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان مشخص شدند

0
2


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان روز‌های ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در خانه کشتی محمد بناء مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- علی نوربخش (تهران) ۲- محمد دانیالی (البرز) ۳- محمد بایرامی (اردبیل) و امین مرادخانی (آذربایجان غربی) ۵- مهدی ییشکول (خوزستان) و ابوالفضل قبنری (لرستان) ۷- عدنان مرادی (کردستان) ۸- عرفان فردی (گیلان) ۹- مهدی قربانی (قم) ۱۰- مهدی سعادتی فر (گلستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۲- رضا مردی (قم) ۳- امیرحسین خونساری (خوزستان) و محمد مهرابی (البرز) ۵- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) و محمد حسیوند (خوزستان) ۷- امیرمحمد کریم زاده (مرکزی) ۸- هادی شعبانی (فارس) ۹- حسین جاویدی (فارس) ۱۰- امیرمحمد جمالی (مرکزی)

۶۳ کیلوگرم: ۱- سعید ارجمند (فارس) ۲- آرمین محب ثابت (تهران) ۳- محمد ابوالحسن (توابع تهران) و حسین عباسی (توابع تهران) ۵- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) و آروین فلاحی (کردستان) ۷- رضا جمالی منش (خوزستان) ۸- محسن مدهنی (خوزستان) ۹- سیاوش منصور ینگجه (اردبیل) ۱۰- مهراب قلی پور (خراسان جنوبی)

۶۷ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری (فارس) ۲- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۳- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و شاهین بداغی (خوزستان) ۵- علی محمدی (مازندران) و امیرحسین عرب (قزوین) ۷- مصطفی کایدخورده (خوزستان) ۸- عرشیا سیرتی مقدم (گیلان) ۹- فردین نوایی (آذربایجان غربی) ۱۰- مهدی گرمه (خراسان شمالی)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رستمی (فارس) ۲- عارف حبیب الهی (تهران) ۳- محمدامین احمدپور (خوزستان) و ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- فرشید رهبر (مازندران) و امیرمحمد رضایی (مازندران) ۷- امید زالی (تهران) ۸- حسین پیراور (البرز) ۹- مجتبی، ولی الهی (مازندران) ۱۰- علیرضا عباسی (مازندران)

۷۷ کیلوگرم: ۱- محمد ناقوسی (خوزستان) ۲- مهران سعادتی فر (خوزستان) ۳- علی فتحعلی (توابع تهران) و رضا محمدی (مازندران) ۵- خشایار طاهرپور (خراسان شمالی) و ابوالفضل رضایی (خوزستان) ۷- علی عبدی (زنجان) ۸- عبداله اربابی (اردبیل) ۹- محمد خانپور (مازندران) ۱۰- علی کبیری (چهارمحال و بختیاری)

۸۲ کیلوگرم: ۱- حسین فروزنده (تهران) ۲- علیرضا مرادی (خوزستان) ۳- داریوش قلی کیانی (خوزستان) و علیرضا نادری (اصفهان) ۵- آریان امین نژاد (کردستان) و سید مهدی هاشمی (خراسان رضوی) ۷- امیر رضایی (قم) ۸- حسین خوشطینت (اردبیل) ۹- علیرضا غفاری (فارس) ۱۰- محمدحسین پنجی (قزوین)

۸۷ کیلوگرم: ۱- حسن فروزنده (تهران) ۲- ابوالفضل شریعتی (مازندران) ۳- شاهین شریعتی (کردستان) و علیرضا ناصرپور (لرستان) ۵- امید محمودی (خوزستان) ۶- ارشام بهرام زاده (البرز) ۷- سجاد سبکتکین (اصفهان) ۸- عارف غلامی (توابع تهران) ۹- امیر جمالی راد (خوزستان) ۱۰- سالار مشروطی (اردبیل)

۹۷ کیلوگرم: ۱- حامد عبدولی (خوزستان) ۲- سعید حسین پور (خوزستان) ۳- وحید دادخواه (خراسان رضوی) و حمیدرضا بادکان (تهران) ۵- علی کبیری (خوزستان) و حسن قربانی (اصفان) ۷- محمدرضا رمضانی (مازندران) ۸- ابوالفضل سید مهدوی (توابع تهران) ۹- علیرضا قسمتی آذر شربیانی (توابع تهران) ۱۰- محمد کریم زاده (اصفهان)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) ۲- عرفان ایوبی مطلق (تهران) ۳- مهدی کلانتری (اردبیل) و سید مجتبی حسینی (مازندران) ۵- سبحان حسنوند (لرستان) و سمکو قربانی (کردستان) ۷- حبیب گل محمدی (توابع تهران) ۸- مهدی تقوی (مازندران) ۹- مرتضی موزرمی (خوزستان)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید