خوشحالم که به عنوان شخصیتی لمپن در خاطرات نمانده‌ام/همه چیز سینمای امروز در هم و بر هم است

0
25

مهدی احمدی بازیگر سینما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص دلیل حضور کمرنگ خود در سینما گفت: خوشحالم که هنوز مردم مرا با فیلم‌ شب‌های روشن به یاد دارند و مرا با خاطره شخصیتی لمپن به یاد نمی‌آورند. من سعی کردم طی این سالها بسیار گزیده کار باشم و همین دلیل کم دیده شدن من است.

وی درباره دلیل کم شدن آثار عاشقانه در سینما افزود: دلیل این اتفاق ابعاد مختلفی دارد اما طی سالهای اخیر سیر اجتماع از عشق و معنویات کمی فاصله گرفته است. معنویات در همین راستا در سینما هم کمرنگ شده زیرا دغدغه آدم‌ها انگار دیگر زیاد این چیزها نیست.

بازیگر فیلم شب های روشن در همین راستا ادامه داد: تهیه کنندگان امروز سینما بیشتر به فکر سرگرم کردن و خنداندن مخاطب هستند. این البته بد نیست و گاها لازم است اما اینقدر این خندیدن پررنگ شده که عناصر دیگر سینما به نابودی کشیده شده اند.

وی درباره فیلم‌های عاشقانه امروزی تاکید کرد: شاید امروز هم فیلم عاشقانه ساخته شود اما در این فیلم‌ها جنبه ظاهری و جنسی بیشتر از بخش های روحی، عرفانی و درونی واقعی عشق است.

خوشحالم که به عنوان شخصیتی لمپن در خاطرات نمانده‌ام/همه چیز سینمای امروز در هم و بر هم است/////////یکشنبه

احمدی با اشاره به نبود ژانر در سینمای ایران خاطرنشان کرد: همه چیز سینمای امروز در هم و بر هم است. هیچ ژانری وجود ندارد و توقع به این سمت رفته که در یک فیلم همه چیز باید گنجانده شود که این به هیچ وجه درست نیست و سینما را رو به زوال می برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید