عبدی: این بازی به تاریخ پیوست/ آزمون: فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد

0
13

مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: بازی برابر فیلیپین نشان داد که شما تلاش کردید و بهترین نمایش را از خود به جای گذاشتید اما نتیجه‌ای در بر نداشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، حسین عبدی، مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان پس از شکست این تیم برابر فیلیپین خطاب به ملی‌پوشان گفت: فکر کنید چه کارهایی را می‌توانستید بهتر انجام دهید و یا نباید انجام می‌دادید. این بازی به تاریخ پیوست. باید با تفکر به خود و تیم کمک کنید و نگرش درستی داشته باشید. خوب بازی کردید اما دو گل خوردید. فقط کافی بود موقعیت‌های خود را به گل تبدیل کنید.

وی افزود: فقط امتیاز است که ما را به مرحله بعدی می‌برد. اگر این بازی خوب را در دو بازی پیش رو انجام دهید، خودتان را باور داشته باشید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید، شما می‌توانید هر تیمی را شکست دهید. در شرایطی که خود را باور داشته باشید.

مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: امیدوارم در دو دیدار پیش رو بهترین عملکرد را داشته باشید و با تمرکز، دقت بالا و هوشیاری بتوانید به تیم خود برای موفقیت کمک کنید.

هم‌چنین مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان نیز گفت: بچه‌ها بازی را خیلی خوب شروع کردند، حمله کردیم، در دقیقه ۲ تک به تک شدیم، ۷ کرنر، ۵ ضربه ایستگاهی در نیمه اول از موقعیت‌های‌مان بود که متأسفانه به خوبی از آن استفاده نکردیم. با شروع نیمه دوم، دو توپ بلند پشت دفاع ما از سوی حریف ارسال و باعث شد تا توپ فیلیپین تبدیل به گل شود.

وی ادامه داد: دو تعویض تاکتیکی داشتیم، سعی کردیم ابتدا با دو فروارد و سپس با ۳ فروارد شیوه بازی را پیش ببریم، اما تک به تک‌ها به گل تبدیل نشد، شوت‌های بسیار خوبی زده شد و بازی خوبی را شاهد بودیم. اما متأسفانه این بازی خوب برای ما نتیجه‌ای نداشت.

آزمون گفت: فوتبال در دیدار برابر فیلیپین آن روی خود را نشان داد و شانس با ما یار نبود. در ضربات آخر نتوانستیم موفق عمل کنیم و به گل برسیم. برای دو بازی پیش رو برنامه‌ریزی دقیق‌تری خواهیم داشت تا عملکرد موفقی از خود به جای بگذاریم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید